Motorola DP3441 El Telsizi

Motorola DP3441 El Telsizi

Motorola DP3441 El Telsizi

Analog/Dijital

Havadan Programlama (Over The Air Programming – OTAP)

Çift Kapasiteli Direkt Mod

Çok yönlü ve güçlü olan MOTOTRBO™, en son analog ve dijital teknolojiye sahip 2 yönlü telsiz fonksiyonlarını birleştirmiştir.

İnanılmaz derecede kompakt ve ekstra sağlam Mototrbo DP3441, profesyoneller için mükemmel bir çözümdür. Dahili ses ve veri özelliği ile ayrıca geliştirilmiş özellikler sunar. Kritik durumlarda kullanımda faydalı olan dahili Bluetooth ve akıllı ses özelliği vardır.

DP3441, rahatça elinize sığar ve taşıması kolaydır. Kemer klipsine yerleştirdikten sonra rahatça farklı pozisyonlara döndürebilirsiniz. Süper ses kalitesi, inanılmaz temiz bir ses, iyi bir kapsama ve uzun pil ömrü ile son dijital teknoloji özellikleri vardır.

MOTOTRBO™ Dijital Telsizlere Geçmenin Faydaları

Haberleşme sistemindeki değişimde düzgünce operasyonun çalışmasını sağlar. Analogtan dijitale geçiş kolaydır. Çünkü DP3441 iki modda da çalışabilir. Analog ve dijitalde programlanabilir kanalları vardır ve telsiz iki modu da tarayabilir, ihtiyaç olduğunda otomatik olarak modu değiştirir. Zaman ve bütçe durumuna göre analog sisteminizi dijitale geçirin. Temiz ses haberleşmesi, geliştirilmiş pil ömrü ve interaktif menülerin tadını çıkarın.

MOTOROLA DP3441 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Analog/DijitalKanal Boşluğu 12.5 kHz / 20 kHz / 25 kHzKompakt ve sğlamSes / VeriAkıllı SesGeliştrilmiş GizlilikIMPRES™ SesBluetooth SesBluetooth VeriDahili GPS AlıcısıAcil Durum butonuÇift Kapasiteli Direkt ModDMR (Digital Mobile Radio) StandardındaDahili Analog 5 ton SinyallemeSes AnonsuIP67Telsiz Yönetim Süitiİletim KesmeHavadan Programlama (Over The Air Programming – OTAP)IP Site ConnectCapacity PlusLinked Capacity Plus

MOTOROLA DP3441 FREKANS ARALIKLARI

UHF (403-527 MHz)VHF (136-174 MHz)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir