Motorola DP2600 EL Telsizi

Motorola DP2600 EL Telsizi

Motorola DP2600 EL Telsizi

128 Kanal Kapasitesi

Analog ve Dijitali birlikte çalıştırabilirlik

Temiz-Kristal Monokrom Ekran

Fabrika ve inşaat alanlarında, MOTOTRBO dijital telsiz çözümleri dijital haberleşmenin gücünü sunar.

Çok yönlü ve güçlü olan Motorola MOTOTRBO™ DP2600 el telsizi son dijital teknolojiyle en iyi 2 yönlü telsiz haberleşmesi sağlar. DP2000 serisi telsizler, iş yerleri için güvenli ve uygun bütçeli çözümler sunar. En iyi sınıf ses özelliği ile iyi bir haberleşme sistemi sağlar. Temiz-Kristal siyah ve beyaz ekran, bağlantılara ve menüye ulaşımı kolayca sağlar. Akıllı ses ve anons özelliği zorlu çevre koşullarında kolay haberleşme sağlar. Analoğa adapte olabilir.

DP2600 iki satırlıekranlı model, Hem UHF hem de VHF bandında çalışmaktadır. 16 kanal kapasitesi vardır. Sınırlı tuş takımı, 3 adet programlanabilir butonu, suya karşı korumalı için IP55 özelliklidir.

MOTOTRBO™ Dijital Telsizlere Geçmenin Faydaları

Haberleşme sistemindeki değişimde operasyonu devam ettirmek, her iş için hayati önem taşımaktadır. DP2000 serisi ile dijitale geçiş kolaydır. Çünkü hem analog hem dijital modda çalışabilirler. Geçişi daha da kolaylaştırmak için, analog ve dijital çağrıları otomatik olarak akıcı bir şekilde anahtarlayan dinamik mixedmod röle fonksiyonu kullanılır. Şu anki analog ve sisteminize MOTOTRBP telsiz ve rölelerle başlayıp, zaman ve bütçe uygunluğunda dijitale geçme imkanı sağlar.

MOTOROLA DP2600 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

128 KanalAnalog ve Dijitali birlikte çalıştırabilmeAkıllı Ses ve düzenlenebilir ses anonsu özelliği3 Adet Programlanabilir ButonIP55 Özellikli (Suya karşı korumalı)Temiz-Kristal Monokrom EkranSağlam TasarımVOX ÖzelliğiMeşgul Kanal AçmaTemel (Standart) ve Geliştirilmiş (Opsiyon) GizililikÖzel HatYalnız İşçiCevapsız arama uyarısıCapacity Plus (opsiyon)IP Site ConnectLinkedCapacity Plus (opsiyon)

MOTOROLA DP2600 FREKANS ARALIKLARI

UHF (403-527 MHz)VHF (136-174 MHz)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir