Hakkımızda

MG ELEKTRONİK HABERLEŞME SİSTEMLERİ VE MG OKTH TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. olarak Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş Haberleşme Sistemleri kapsamında Türkiye çapında İşletmecilik, Satış ve Teknik Servis hizmeti sunan firmamız Motorola başta olmak üzere diğer Telsiz Sistemleri Proje ve Altyapı ve Okth İşletmeciliği de olmak üzere tüm Telsiz Sistemi ve Telsiz Frekanslarının ruhsat dahil kullanım ücretleri ve Kiralık Röle hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmete yönelik bir anlayış ile yoluna devam etmektedir.

20 Yıla yakın bir deneyimi olan Teknik servisimiz, VHF/UHF/FM/AM Dual Bant Deniz,Kara ve Hava bantları da olmak üzere telsiz sistemlerinin tüm yurt içi ve yurt dışı dahil Tamir Bakım ve Teknik SERVİS hizmetlerini de vermektedir.

TELSİZ haberleşmesi konusunda aşağıda ana hatlarını verdiğimiz geniş perspektif çerçevesinde ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Faaliyet konularınıza göre kullanabileceğiniz Telsiz sistemlerinin tespiti ve sistem performansının deneme çalışmaları ile uygulamalı olarak belirlenmesi, Telekomünikasyon Kurumu’ndan alınacak olan frekansların OKTH Sistemine uygun hale getirilip BTK tarafınca her türlü izin işlemlerinin sağlanması,
Yetkili servis elemanlarımızca kurumunuzun ve çalışma alanınızın ziyaret edilerek(yurt dışı dâhil), TELSİZ sisteminin yerinde veya kullanıldığı alanda test edilerek birlikte tespit edilen arıza ve hasarların tamir yapılıp periyodik bakım hizmetlerinin verilmesi,

Konuyu bilgilerinize sunar, bu tip ihtiyaçlarınızda firmamızdan da teklif alınması için firma iletişim bilgilerimizin kayıtlarınıza alınması hususunda gereğini rica ederiz.

Saygılarımızla.