Motorola SL4000 El Telsizi

Motorola SL4000 El Telsizi

Motorola SL4000 El Telsizi

1000 Kanal Kapasitesi

Geniş, yüksek netlikte 5 hatlı renkli görüntü

Ses konnektör portu, güvenilir kablolu ses aksesuarlarını desteklemektedir

İnanılmaz derecede ince ve hafif olan SL4000, güvenilir iletişimde son noktadır. Çok yönlü ve güçlü bir yapıya sahip olan MOTOTRBO SL400 Telsiz Serisinin taşınabilir telsizi, konaklama, hizmet, güvenlik ve havalimanı sanayii gibi sektörlerin müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Ortalama bir Akıllı Telefon kadar hafif olan, ince tasarımlı ve Akıllı Ses, dâhili Bluetooth ve gizli mod gibi ileriyi öngören özellikleri sayesinde profesyonellik ve güvenilirlik seviyenizi artırarak, üstün müşteri hizmeti sunmanıza ve daha hızlı tepki süreleri sağlamanıza imkân vermektedir. SL4000 Serisi Telsizler aşırı derecede sezgiseldir, genişletilmiş kapasite/kapsama ve beklentilerin ötesinde ses seviyesi sağlamaktadır.

MOTOTRBO™ SL4000, uzmanlaşmış taşınabilir dijital telsiz

MOTOTRBO SL4000 Serileri ile iki yönlü dijital iletişimi yeniden şekillendirdik ve bir telsizden beklediğiniz herşeyi yeniden tanımladık. MOTOTRBO taşınabilir telsizleri, aksesuarları, veri uygulamaları ile yazılım ve hizmetlerinin genişletilmiş ve eksiksiz portföyü, firmanızda dönüşüm yaratabilir ve çalışanlarınızın daha önce hiç tecrübe etmedikleri şekilde işbirliği yapabilmelerini sağlayacak daha net ses, gerçek zamanlı veri ve güvenli iletişim imkânı sunabilir. Bu, uzmanlaşmış dijitaldir.

MOTOROLA SL4000 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

1000 KanalDâhili çift hoparlör yüksek ve net ses kalitesi sağlamaktadırArama, tarama, dolaşım ve görüntüleme özelliklerinde net, görülebilir geri bildirim için üç renkli LED göstergeKontörlü bas-konuş düğme rahatlık sağlamaktadır ve erişimi kolaydırMenüler ve kanallar arasında kolay dolaşım için 4 yönlü navigasyon diski (1,000 kanala kadar desteklemektedir)Erişimi kolay ses kontrol düğmeleriSık kullanılan özelliklere hızlı erişim için programlanabilir 2 düğmeEn sevdiğiniz 9 özelliği programlanabilir tek bir düğme içinde programlayabilmeProgramlanabilir yan acil durum düğmesiSes konnektörü portu, güvenli kablolu ses aksesuarlarını desteklemektedir (kablosuz Bluetooth® sesi de vardır)Dahili ışık algılayıcı, tüm koşullarda görüntülemeyi optimum hale getirmek için, sezgisel olarak ekran üzerine yapılan geriden aydınlatmayı ayarlamaktadırGeniş, yüksek netlikte ve 5 hatlı renkli ekran, yüksek berraklık ve çözünürlük sunmaktadırAkıllı Ses özelliği telsiz sesini çevrenin gürültü seviyesine göre otomatik olarak ayarlamaktadırYenilikçi anten tasarımı aralık performansını optimum hale getirmektedirSesle çalışan aktarım

MOTOROLA SL4000 FREKANS ARALIKLARI

UHF (403-470 MHz)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir