Motorola DP4600 El Telsizi

Motorola DP4600 El Telsizi

Motorola DP4600 El Telsizi

1000 Kanal Kapasitesi

En iyi sınıf Ses

Temiz, kolay okunabilir 4 satırlı ekran

MOTOTRBO kuruluşunuzdaki çalışan etkileşimini akıllıca ve güvenli bir şekle dönüştürür. En iyi sınıf ses ve rakipsiz veri özelliği daha öncelere benzemeyen bir güç kazandırır.

Çok yönlü ve güçlü olan Motorola MOTOTRBO™ DP4600 el telsizi son dijital teknolojiyle en iyi 2 yönlü telsiz haberleşmesi sağlar. DP4000 serisi telsizler dahili ses ve veri sistemi vardır. Kısa mesaj, Akıllı ses ve düzenlenebilir ses anonsu özelliğini de kapsayan geliştirilmiş en iyi ses avantajı ile kolay kullanım sağlar.

DP4600, Hem UHF hem de VHF bandında çalışmaktadır. 1000 kanal kapasitesi vardır. 4 satırlı ekrana sahiptir. Acil durum butonu, 5 adet programlanabilir butonu, su altı için IP57 özelliklidir.

MOTOTRBO™ Dijital Telsizlere Geçmenin Faydaları

Haberleşme sistemindeki değişimde operasyonu devam ettirmek, her iş için hayati önem taşımaktadır. DP4000 serisi ile dijitale geçiş kolaydır. Çünkü hem analog hem dijital modda çalışabilirler. Geçişi daha da kolaylaştırmak için, analog ve dijital çağrıları otomatik olarak akıcı bir şekilde anahtarlayan dinamik mixed mod röle fonksiyonu kullanılır. Şu anki analog ve sisteminize MOTOTRBP telsiz ve rölelerle başlayıp, zaman ve bütçe uygunluğunda dijitale geçme imkanı sağlar. Dijitale geçerek haberleşmede temiz ses özelliğinin ve eski modellere göre geliştirilmiş pil ömrü, sistemde rahatça çalışma sağlayan basit ama interaktif menülerin keyfine varın.

MOTOROLA DP4600 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

1000 Kanal KapasitesiAkıllı Ses ve düzenlenebilir ses anonsu özelliğiEsnek menü arayüzü ile 4 satırlı ekran5 Adet Programlanabilir ButonAcil Durum ButonuIP57 Özellikli (Su altı) FM doğal güvence opsiyonuSağlam TasarımVOX ÖzelliğiMeşgul Kanal AçmaDahili Ses ve veriÖzel HatTelefon rehberiYalnız İşçiCevapsız arama uyarısıCapacity PlusIP Site ConnectLinked Capacity Plus

MOTOROLA DP4600 FREKANS ARALIKLARI

UHF (403-527 MHz)VHF (136-174 MHz)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir